031802.5H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
031802.5H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 031802.5H
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE GLASS 2.5A 250VAC 3AB 3AG
Podatkovni listi: 031802.5H.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 031802.5H
Številka dela 031802.5H Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 2.5A 250VAC 3AB 3AG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4177 pcs Podatkovni list 031802.5H.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Serija 318 Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Druga imena 031802.5
318 02.5(BULK)
31802.5(BULK)
F220
H31802.5
delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Taljenje I²t 9.54 Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vrsta varovalk Cartridge, Glass DC hladna upornost 0.051 Ohms
Trenutna ocena 2.5A Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A Odobritve CSA, UL