03181.75MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
03181.75MXP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 03181.75MXP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE GLASS 1.75A 250VAC 3AB 3AG
Podatkovni listi: 03181.75MXP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 03181.75MXP
Številka dela 03181.75MXP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 1.75A 250VAC 3AB 3AG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 150169 pcs Podatkovni list 03181.75MXP.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Serija 318 Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Taljenje I²t 3.6
Vrsta varovalk Cartridge, Glass DC hladna upornost 0.0856 Ohms
Trenutna ocena 1.75A Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 100A Odobritve CE, CSA, PSE, UL