032502.8VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 032502.8VXP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CERM 2.8A 250VAC 125VDC 3AB
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije 032502.8VXP
Številka dela 032502.8VXP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CERM 2.8A 250VAC 125VDC 3AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14507 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm) Serija 325
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Druga imena 32502.8VXP
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 170
Vrsta varovalk Cartridge, Ceramic DC hladna upornost 0.0695 Ohms
Trenutna ocena 2.8A Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 100A AC, 10kA DC Odobritve CE, CSA, KC, PSE, UL