0325030.HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0325030.HXP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0325030.HXP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB
Podatkovni listi: 0325030.HXP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0325030.HXP
Številka dela 0325030.HXP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 52546 pcs Podatkovni list 0325030.HXP.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm) Serija 325
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Druga imena 0325030.HXP-ND
0325030HXP
325030.P
325030P
F4852
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 1690
Vrsta varovalk Cartridge, Ceramic DC hladna upornost 0.0019 Ohms
Trenutna ocena 30A Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 400A AC, 600A DC Odobritve CE, CSA, K-MARK, PSE, UL
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
03251.25HXP
03251.25HXP
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 125VDC
Na zalogi: 52901 pcs
Prenesi: 03251.25HXP.pdf
RFQ
0325030.H
0325030.H
Opis: FUSE CERAMIC 30A 125VAC 3AB 3AG