0435.500KRHF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0435.500KRHF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0435.500KRHF
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE BOARD MNT 500MA 32VDC 0402
Podatkovni listi: 0435.500KRHF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0435.500KRHF
Številka dela 0435.500KRHF Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BOARD MNT 500MA 32VDC 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 126052 pcs Podatkovni list 0435.500KRHF.pdf
Voltage Rating - DC 32V Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W x 0.013" H (0.99mm x 0.51mm x 0.33mm)
Serija 435 Odzivni čas Fast
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena F11407DKR delovna temperatura -55°C ~ 90°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 0.0053 Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
DC hladna upornost 0.16 Ohms Trenutna ocena 500mA
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A