045201.5MRL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
045201.5MRL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 045201.5MRL
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE BRD MNT 1.5A 125VAC/VDC SMD
Podatkovni listi: 045201.5MRL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 045201.5MRL
Številka dela 045201.5MRL Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BRD MNT 1.5A 125VAC/VDC SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 109759 pcs Podatkovni list 045201.5MRL.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 125V
Velikost / dimenzija 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) Serija NANO²® 452
Odzivni čas Slow Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, Square End Block Druga imena 045201.5MRL-ND
0452015MRL
F2601TR
R45201.5L
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 3.65
Vrsta varovalk Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC hladna upornost 0.093 Ohms
Trenutna ocena 1.5A Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 50A Odobritve CSA, PSE, UR