04671.25NRHF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
04671.25NRHF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 04671.25NRHF
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE BOARD MNT 1.25A 32VAC 65VDC
Podatkovni listi: 04671.25NRHF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 04671.25NRHF
Številka dela 04671.25NRHF Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BOARD MNT 1.25A 32VAC 65VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 131134 pcs Podatkovni list 04671.25NRHF.pdf
Voltage Rating - DC 65V Voltage Rating - AC 32V
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W x 0.012" H (1.60mm x 0.81mm x 0.31mm) Serija 467
Odzivni čas Fast Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 90°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 0.0518 Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
DC hladna upornost 0.051 Ohms Trenutna ocena 1.25A
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A AC, 13A DC
Odobritve CSA, UL
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis: EDGELINE COEDGE ASSY MOUNTING RI
Na zalogi: 379928 pcs
Prenesi:
RFQ
Opis: TEN50 SIGNAL HOUSING 4 CKT
Na zalogi: 125943 pcs
Prenesi: 0467090004.pdf
RFQ
Opis: CONN EDGE DUAL FMALE 108POS .031
Prenesi: 0467200011.pdf
Opis: 5 CKT SIGNAL HSG FOR TEN50 WTB
04671.75NR
04671.75NR
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: FUSE BOARD MOUNT 1.75A 32VAC/VDC
Prenesi: 04671.75NR.pdf
Opis: TEN60 SIGNAL HOUSING 6 CKT
Opis: TEN50, SL 8-CKT RECPT. WAFER HSG
Proizvajalci: Weidmuller
Opis: CONN TERM BLK FEED THRU 10-26AWG
Opis: 4P15S TEN60 WTB HARNESS KIT
Opis: FUSE BOARD MNT 1.25A 32VAC 65VDC