0603SFF075F/32-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0603SFF075F/32-2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0603SFF075F/32-2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE BOARD MNT 750MA 32VDC 0603
Podatkovni listi: 1.0603SFF075F/32-2.pdf2.0603SFF075F/32-2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0603SFF075F/32-2
Številka dela 0603SFF075F/32-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BOARD MNT 750MA 32VDC 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 125116 pcs Podatkovni list 1.0603SFF075F/32-2.pdf2.0603SFF075F/32-2.pdf
Voltage Rating - DC 32V Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W x 0.031" H (1.60mm x 0.80mm x 0.80mm)