0603SFV300F/32-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0603SFV300F/32-2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0603SFV300F/32-2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE BOARD MOUNT 3A 32VDC 0603
Podatkovni listi: 1.0603SFV300F/32-2.pdf2.0603SFV300F/32-2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0603SFV300F/32-2
Številka dela 0603SFV300F/32-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BOARD MOUNT 3A 32VDC 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 104740 pcs Podatkovni list 1.0603SFV300F/32-2.pdf2.0603SFV300F/32-2.pdf
Voltage Rating - DC 32V Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W x 0.014" H (1.60mm x 0.80mm x 0.35mm)
Serija SFV Odzivni čas Fast
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena 0603SFV300F/32-2DKR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 0.46 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
DC hladna upornost 0.039 Ohms Trenutna ocena 3A
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A