06773.15MXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
06773.15MXE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 06773.15MXE
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC AXIAL
Podatkovni listi: 06773.15MXE.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 06773.15MXE
Številka dela 06773.15MXE Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 90959 pcs Podatkovni list 06773.15MXE.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serija 677 Odzivni čas Slow
Pakiranje Bulk Paket / primer Cartridge, Non-Standard (Axial)
Druga imena 0677 3.15 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 40.8 Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
DC hladna upornost 0.02 Ohms Trenutna ocena 3.15A
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A
Odobritve CSA, UL, VDE
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
06771.25DRT4
06771.25DRT4
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC AXIAL
Na zalogi: 81145 pcs
Prenesi: 06771.25DRT4.pdf
RFQ
06773N
06773N
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: FILE,4",KNIFE SMOOTH,102MM
Na zalogi: 6007 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis: CONN COMPACT FLASH CARD R/A SMD
Prenesi: 0677990007.pdf
Prenesi: 0677990017.pdf
Opis: CONN SD CARD PUSH-PULL R/A SMD
06771.25MXEP
06771.25MXEP
Prenesi: 06771.25MXEP.pdf
06771.25DRT4P
06771.25DRT4P
Prenesi: 06771.25DRT4P.pdf
06773.15MXEP
06773.15MXEP
Opis: FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC AXIAL