08743.15MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
08743.15MXEP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 08743.15MXEP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC AXIAL
Podatkovni listi: 08743.15MXEP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 08743.15MXEP
Številka dela 08743.15MXEP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86297 pcs Podatkovni list 08743.15MXEP.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.142" Dia x 0.394" L (3.60mm x 10.00mm)
Serija 874 Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer Cartridge, Non-Standard (Axial)
Druga imena 08743.15EP
08743.15MXEP-ND
F10794
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 5.904 Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Ceramic
DC hladna upornost 0.0216 Ohms Trenutna ocena 3.15A
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 50A
Odobritve cULus
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis: 1.5MM WTB HDR VERT SMT 2.54SNLF
Na zalogi: 4478 pcs
Prenesi: 0874370242.pdf
RFQ
Opis: 4.2MM WTB VTHDR W/O MNTFLG
Na zalogi: 50927 pcs
Prenesi: 0874272442.pdf
RFQ
Opis: 4.2MM WTB HDR VT W/O MNTFLG
08743.15MRET1P
08743.15MRET1P
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC AXIAL
Prenesi: 08743.15MRET1P.pdf
Opis: CONN HEADER 2POS 1.5MM VERT SMD
Opis: 4.2MM WTB RA HDR W/O MNTFLG
Opis: CONN HEADER 3POS 1.5MM VERT SMD
Opis: 4.2MM WTB VTHDR W/O MNTFLG 4SN
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika