0ACB030.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0ACB030.X
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka CIR BRKR 30A 12VDC AUTO RESET
Podatkovni listi: 0ACB030.X.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 0ACB030.X
Številka dela 0ACB030.X Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis CIR BRKR 30A 12VDC AUTO RESET Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4517 pcs Podatkovni list 0ACB030.X.pdf
Voltage Rating - DC 12V Serija ACB
Druga imena ACB030.X Število Poljakov 1
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Osvetlitev - Trenutna ocena 30A
Tip prekinjevalca - Tip aktuatorja Automatic Reset
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UPG111-25776-6
UPG111-25776-6
Proizvajalci: Sensata Technologies, Airpax
Opis: CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
Na zalogi: 5950 pcs
Prenesi: UPG111-25776-6.pdf
RFQ
Opis: CIR BRKR MAG 15A 32VDC ROCKER
Na zalogi: 484 pcs
Prenesi: 203-2-1-65-153-6-1-10.pdf
RFQ
LELPK11-1-51-120.-01-V
LELPK11-1-51-120.-01-V
Opis: CIR BRKR MAG-HYDR
Na zalogi: 365 pcs
Prenesi:
IEGHS66-29480-1-V
IEGHS66-29480-1-V
Opis: CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Na zalogi: 1224 pcs
Prenesi: IEGHS66-29480-1-V.pdf
0ACB030.XP
0ACB030.XP
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: CIR BRKR 30A 12VDC AUTO RESET