0AGC020.VXPK
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0AGC020.VXPK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0AGC020.VXPK
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE GLASS 20A 32VAC/VDC 5PK BOX
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 0AGC020.VXPK
Številka dela 0AGC020.VXPK Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 20A 32VAC/VDC 5PK BOX Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4065 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 32V Voltage Rating - AC 32V
Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Serija AGC
Odzivni čas - Pakiranje Bulk
Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Druga imena 0AGC020VXPK
AGC020.VXPK
AGC020VXPK
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Vrsta varovalk Cartridge, Glass Trenutna ocena 20A