0ATO010.TPGLOA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0ATO010.TPGLOA
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE AUTOMOTIVE 10A 12VDC BLADE
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0ATO010.TPGLOA
Številka dela 0ATO010.TPGLOA Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE AUTOMOTIVE 10A 12VDC BLADE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4371 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 12V Velikost / dimenzija 0.750" L x 0.200" W x 0.480" H (19.05mm x 5.08mm x 12.19mm)
Serija ATO® Odzivni čas -
Pakiranje Bulk Paket / primer Blade, ATO/ATC
Druga imena 0ATO010TPGLOA
ATO010.TPGLOA
ATO010TPGLOA
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta varovalk Automotive
Trenutna ocena 10A Barva Red