0ATO07.5VP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0ATO07.5VP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE AUTO 7.5A 32VAC/DC 5PK CARD
Podatkovni listi: 0ATO07.5VP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0ATO07.5VP
Številka dela 0ATO07.5VP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE AUTO 7.5A 32VAC/DC 5PK CARD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30561 pcs Podatkovni list 0ATO07.5VP.pdf
Voltage Rating - DC 32V Voltage Rating - AC 32V
Velikost / dimenzija 0.750" L x 0.200" W x 0.480" H (19.05mm x 5.08mm x 12.19mm) Serija ATO®
Odzivni čas Fast Pakiranje Bulk
Paket / primer Blade, ATO/ATC Druga imena ATO07.5VP
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Automotive
Trenutna ocena 7.5A Barva Brown