0BLF025.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0BLF025.T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0BLF025.T
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 25A 125VAC 5AG
Podatkovni listi: 0BLF025.T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0BLF025.T
Številka dela 0BLF025.T Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 25A 125VAC 5AG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18124 pcs Podatkovni list 0BLF025.T.pdf
Voltage Rating - AC 125V Velikost / dimenzija 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Serija BLF Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer 5AG, 10mm x 38.1mm
Druga imena BLF 25A
BLF025
BLF025.T
BLF25
delovna temperatura -
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti -
DC hladna upornost 0.004 Ohms Trenutna ocena 25A
Razred - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 10kA
Odobritve CSA, UR Aplikacije Electrical, Industrial
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0BLF02.5T
0BLF02.5T
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: FUSE CARTRIDGE 2.5A 250VAC 5AG