0CNN150E.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0CNN150E.V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0CNN150E.V
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE STRIP 150A 125VAC/80VDC
Podatkovni listi: 1.0CNN150E.V.pdf2.0CNN150E.V.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0CNN150E.V
Številka dela 0CNN150E.V Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE STRIP 150A 125VAC/80VDC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4260 pcs Podatkovni list 1.0CNN150E.V.pdf2.0CNN150E.V.pdf
Voltage Rating - DC 80V Voltage Rating - AC 125V
Velikost / dimenzija - Serija POWR-GARD® CNN_E
Odzivni čas Fast Pakiranje Bulk
Paket / primer Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Druga imena CNN150E
CNN150E.V
CNN150EV
delovna temperatura - Tip montaže Bolt Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta varovalk Fuse Strip
Lastnosti Indicating Trenutna ocena 150A