0JLS450.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0JLS450.X
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CRTRDGE 450A 600VAC CYLINDR
Podatkovni listi: 0JLS450.X.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 260 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 260 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0JLS450.X
Številka dela 0JLS450.X Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 450A 600VAC CYLINDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 260 pcs Podatkovni list 0JLS450.X.pdf
Voltage Rating - AC 600V Velikost / dimenzija 2.500" Dia x 3.752" L (63.50mm x 95.30mm)
Serija POWR-GARD® JLS Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer Cylindrical, Blade Terminals
Druga imena JLS 450
JLS450
JLS450.X
delovna temperatura -
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti -
Trenutna ocena 450A Razred J