0JTD01.5T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0JTD01.5T
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CRTRDGE 1.5A 600VAC/300VDC
Podatkovni listi: 0JTD01.5T.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0JTD01.5T
Številka dela 0JTD01.5T Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 1.5A 600VAC/300VDC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 7529 pcs Podatkovni list 0JTD01.5T.pdf
Voltage Rating - DC 300V Voltage Rating - AC 600V
Velikost / dimenzija 0.811" Dia x 2.252" L (20.60mm x 57.20mm) Serija POWR-GARD®, POWR-PRO® JTD
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer Cartridge, Non-Standard Druga imena 0JTD01.5T-ND
F11355
JTD 1-1/2
JTD01.5
JTD01.5T
JTD1.5
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti - Trenutna ocena 1.5A