0JTD04.5T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0JTD04.5T
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CRTRDGE 4.5A 600VAC/300VDC
Podatkovni listi: 0JTD04.5T.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0JTD04.5T
Številka dela 0JTD04.5T Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 4.5A 600VAC/300VDC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4755 pcs Podatkovni list 0JTD04.5T.pdf
Voltage Rating - DC 300V Voltage Rating - AC 600V
Velikost / dimenzija 0.811" Dia x 2.252" L (20.60mm x 57.20mm) Serija POWR-GARD®, POWR-PRO® JTD
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer Cartridge, Non-Standard Druga imena JTD 4-1/2
JTD04.5
JTD04.5T
JTD4.5
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti - Trenutna ocena 4.5A
Razred J Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 200kA AC, 20kA DC
Odobritve CE, CSA, UL Aplikacije Transformer Protection
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0JTD03.5TXID
0JTD03.5TXID
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: FUSE CRTRDGE 3.5A 600VAC/300VDC
Na zalogi: 3712 pcs
Prenesi: 0JTD03.5TXID.pdf
RFQ
0JTD040.T
0JTD040.T
Opis: FUSE CARTRIDGE 40A 600VAC/300VDC
Na zalogi: 3829 pcs
Prenesi: 0JTD040.T.pdf
RFQ
0JTD045.TXID
0JTD045.TXID
Opis: FUSE CARTRIDGE 45A 600VAC/300VDC
Prenesi: 0JTD045.TXID.pdf
Opis: FUSE CARTRIDGE 35A 600VAC/300VDC
Prenesi: 0JTD035.TXID.pdf
0JTD045.T
0JTD045.T
Prenesi: 0JTD045.T.pdf
0JTD04.5TXID
0JTD04.5TXID
Opis: FUSE CRTRDGE 4.5A 600VAC/300VDC