0JTD05.6TXID
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0JTD05.6TXID
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CRTRDGE 5.6A 600VAC/300VDC
Podatkovni listi: 0JTD05.6TXID.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0JTD05.6TXID
Številka dela 0JTD05.6TXID Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 5.6A 600VAC/300VDC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3717 pcs Podatkovni list 0JTD05.6TXID.pdf
Voltage Rating - DC 300V Voltage Rating - AC 600V
Velikost / dimenzija 0.811" Dia x 2.252" L (20.60mm x 57.20mm) Serija POWR-GARD®, POWR-PRO® JTD_ID
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer Cylindrical, Alarm Indicating Druga imena JTD 5-6/10ID
JTD05.6ID
JTD05.6TXID
JTD5.6ID
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti Indicating Trenutna ocena 5.6A