0LMF03.2UXL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0LMF03.2UXL
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 3.2A 300VAC
Podatkovni listi: 0LMF03.2UXL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0LMF03.2UXL
Številka dela 0LMF03.2UXL Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 3.2A 300VAC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31857 pcs Podatkovni list 0LMF03.2UXL.pdf
Voltage Rating - AC 300V Velikost / dimenzija 0.610" Dia x 1.820" L (15.49mm x 46.23mm)
Serija POWR-GARD® LMF Odzivni čas Slow
Pakiranje Bulk Paket / primer Cartridge, Non-Standard
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti - Trenutna ocena 3.2A