0SPF03.5T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0SPF03.5T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0SPF03.5T
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CERAMIC 3.5A 1000VDC 5AG
Podatkovni listi: 0SPF03.5T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0SPF03.5T
Številka dela 0SPF03.5T Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CERAMIC 3.5A 1000VDC 5AG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8036 pcs Podatkovni list 0SPF03.5T.pdf
Voltage Rating - DC 1000V Velikost / dimenzija 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Serija SPF Odzivni čas -
Pakiranje Bulk Paket / primer 5AG, 10mm x 38.1mm
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 11.297
Vrsta varovalk Cartridge, Ceramic DC hladna upornost 0.07787 Ohms
Trenutna ocena 3.5A Barva -