0TLS035.TXLB
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0TLS035.TXLB
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CRTRDGE 35A 170VDC CYLINDR
Podatkovni listi: 0TLS035.TXLB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0TLS035.TXLB
Številka dela 0TLS035.TXLB Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 35A 170VDC CYLINDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4532 pcs Podatkovni list 0TLS035.TXLB.pdf
Voltage Rating - DC 170V Velikost / dimenzija 0.563" Dia x 1.580" L (14.30mm x 40.13mm)
Serija POWR-GARD® TLS Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Druga imena TLS 35A-LB
TLS035.TXLB
TLS035LB
TLS35LB
delovna temperatura -
Tip montaže Bolt Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti -
Trenutna ocena 35A Razred -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 100kA Odobritve CE, UR
Aplikacije Telecom
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0TLS035.T
0TLS035.T
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: FUSE CARTRIDGE 35A 170VDC