1.5KE110CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5KE110CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE110CA
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 94V 152V DO201
Podatkovni listi: 1.5KE110CA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
2400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE110CA
Številka dela 1.5KE110CA Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 94V 152V DO201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 287407 pcs Podatkovni list 1.5KE110CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 94V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 152V
Napetost - razčlenitev (min) 105V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-201 Serija 1.5KE
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial
Druga imena 1.5KE110CACC
1.5KE110CACC-ND
1.5KE110CALF-ND
1.5KE110CALFTR
1.5KE110CAT
15KE110CA
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10A Zmogljivost @ Pogostost -
Dvosmerni kanali 1 Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1.5KE110AHR0G
1.5KE110AHR0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 94V 152V DO201
Na zalogi: 184196 pcs
Prenesi: 1.5KE110AHR0G.pdf
RFQ
1.5KE110C-E3/54
1.5KE110C-E3/54
Proizvajalci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis: TVS DIODE 89.2VWM 158VC 1.5KE
Na zalogi: 5402 pcs
Prenesi: 1.5KE110C-E3/54.pdf
RFQ
1.5KE110CA-B
1.5KE110CA-B
Proizvajalci: Diodes Incorporated
Opis: TVS DIODE 94V 152V DO201
Prenesi: 1.5KE110CA-B.pdf
1.5KE110CA A0G
1.5KE110CA A0G
Opis: TVS DIODE 94V 152V DO201
Prenesi: 1.5KE110CA A0G.pdf
1.5KE110C
1.5KE110C
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 94V 159.6V DO201
Prenesi: 1.5KE110C.pdf
1.5KE110CA B0G
1.5KE110CA B0G
Opis: TVS DIODE 94V 152V DO201
Prenesi: 1.5KE110CA B0G.pdf
1.5KE110CA-E3/51
1.5KE110CA-E3/51
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 94V 152V 1.5KE