1.5KE11CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5KE11CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE11CA
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 9.4V 15.6V DO201
Podatkovni listi: 1.5KE11CA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
2400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE11CA
Številka dela 1.5KE11CA Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 9.4V 15.6V DO201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 284905 pcs Podatkovni list 1.5KE11CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 9.4V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 15.6V
Napetost - razčlenitev (min) 10.5V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-201 Serija 1.5KE
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial
Druga imena 1.5KE11CA-ND
1.5KE11CAT
1.5KE11CATR
15KE11CA
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 97.4A Zmogljivost @ Pogostost -
Podobni izdelki
1.5KE11ATR
1.5KE11ATR
Proizvajalci: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis: TVS DIODE 9.4V 15.6V DO201AD
Na zalogi: 414041 pcs
Prenesi: 1.5KE11ATR.pdf
RFQ
1.5KE11AHR0G
1.5KE11AHR0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 9.4V 15.6V DO201
Na zalogi: 154143 pcs
Prenesi: 1.5KE11AHR0G.pdf
RFQ
1.5KE11CA-B
1.5KE11CA-B
Proizvajalci: Diodes Incorporated
Prenesi: 1.5KE11CA-B.pdf
1.5KE11CA-E3/51
1.5KE11CA-E3/51
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 9.4V 15.6V 1.5KE
Prenesi: 1.5KE11CA-E3/51.pdf
1.5KE11ARL4G
1.5KE11ARL4G
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 9.4V 15.6V AXIAL
Prenesi: 1.5KE11ARL4G.pdf
1.5KE11CA B0G
1.5KE11CA B0G
Prenesi: 1.5KE11CA B0G.pdf
1.5KE11CA A0G
1.5KE11CA A0G
Prenesi: 1.5KE11CA A0G.pdf
1.5KE11ARL4
1.5KE11ARL4
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prenesi: 1.5KE11ARL4.pdf
1.5KE11CA-B
1.5KE11CA-B
Proizvajalci: Littelfuse Inc.
Opis: TVS DIODE 9.4VWM 15.6VC AXIAL
Prenesi: 1.5KE11CA-B.pdf
1.5KE11C
1.5KE11C
Opis: TVS DIODE 9.4V 16.38V DO201
Prenesi: 1.5KE11C.pdf
1.5KE11CA R0G
1.5KE11CA R0G
Prenesi: 1.5KE11CA R0G.pdf
1.5KE11C-B
1.5KE11C-B
Prenesi: 1.5KE11C-B.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika