1.5KE15CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5KE15CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE15CA
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 12.8V 21.2V DO201
Podatkovni listi: 1.5KE15CA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
2400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE15CA
Številka dela 1.5KE15CA Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 12.8V 21.2V DO201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 239783 pcs Podatkovni list 1.5KE15CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 12.8V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 21.2V
Napetost - razčlenitev (min) 14.3V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-201 Serija 1.5KE
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial
Druga imena 1.5KE15CACCTR
1.5KE15CACCTR-ND
1.5KE15CALFTR
15KE15CA
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 71.7A Zmogljivost @ Pogostost -
Podobni izdelki
1.5KE15CA-B
1.5KE15CA-B
Proizvajalci: Littelfuse Inc.
Opis: TVS DIODE 12.8VWM 21.2VC AXIAL
Na zalogi: 207557 pcs
Prenesi: 1.5KE15CA-B.pdf
RFQ
1.5KE15CA A0G
1.5KE15CA A0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 12.8V 21.2V DO201
Na zalogi: 264689 pcs
Prenesi: 1.5KE15CA A0G.pdf
RFQ
1.5KE15CA-B
1.5KE15CA-B
Proizvajalci: Diodes Incorporated
Prenesi: 1.5KE15CA-B.pdf
1.5KE15ARL4G
1.5KE15ARL4G
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 12.8V 21.2V AXIAL
Prenesi: 1.5KE15ARL4G.pdf
1.5KE15CA B0G
1.5KE15CA B0G
Prenesi: 1.5KE15CA B0G.pdf
1.5KE15ATR
1.5KE15ATR
Proizvajalci: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis: TVS DIODE 12.8V 21.2V DO201AD
Prenesi: 1.5KE15ATR.pdf
1.5KE15CA
1.5KE15CA
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TVS DIODE 12.8V 27.2V DO201
Prenesi: 1.5KE15CA.pdf
1.5KE15C
1.5KE15C
Opis: TVS DIODE 12.8V 22.26V DO201