1.5KE18CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5KE18CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE18CA
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 15.3V 25.2V DO201
Podatkovni listi: 1.5KE18CA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE18CA
Številka dela 1.5KE18CA Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 15.3V 25.2V DO201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 194484 pcs Podatkovni list 1.5KE18CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 15.3V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 25.2V
Napetost - razčlenitev (min) 17.1V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-201 Serija 1.5KE
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial
Druga imena 1.5KE18CALFCT
F3178CT
F3178CT-ND
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 60.3A Zmogljivost @ Pogostost -
Podobni izdelki
1.5KE18CA B0G
1.5KE18CA B0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 15.3V 25.5V DO201
Na zalogi: 276849 pcs
Prenesi: 1.5KE18CA B0G.pdf
RFQ
1.5KE18C
1.5KE18C
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 15.3V 26.46V DO201
Na zalogi: 250924 pcs
Prenesi: 1.5KE18C.pdf
RFQ
1.5KE18C-E3/54
1.5KE18C-E3/54
Proizvajalci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis: TVS DIODE 14.5VWM 26.5VC 1.5KE
Prenesi: 1.5KE18C-E3/54.pdf
1.5KE18CA-E3/51
1.5KE18CA-E3/51
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 15.3V 25.2V 1.5KE
Prenesi: 1.5KE18CA-E3/51.pdf
1.5KE18CA A0G
1.5KE18CA A0G
Prenesi: 1.5KE18CA A0G.pdf
1.5KE18CA
1.5KE18CA
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TVS DIODE 15.3V 32.5V DO201
Prenesi: 1.5KE18CA.pdf
1.5KE18CA R0G
1.5KE18CA R0G
Prenesi: 1.5KE18CA R0G.pdf
1.5KE18CA-B
1.5KE18CA-B
Proizvajalci: Diodes Incorporated
Opis: TVS DIODE 15.3V 25.2V DO201
Prenesi: 1.5KE18CA-B.pdf
1.5KE18C-E3/73
1.5KE18C-E3/73
Opis: TVS DIODE 14.5V 26.5V 1.5KE
Prenesi: 1.5KE18C-E3/73.pdf
1.5KE18CA-B
1.5KE18CA-B
Proizvajalci: Littelfuse Inc.
Opis: TVS DIODE 15.3VWM 25.2VC AXIAL
Prenesi: 1.5KE18CA-B.pdf
1.5KE18C-B
1.5KE18C-B