1.5KE27AG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5KE27AG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE27AG
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 23.1V 37.5V AXIAL
Podatkovni listi: 1.1.5KE27AG.pdf2.1.5KE27AG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE27AG
Številka dela 1.5KE27AG Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 23.1V 37.5V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5932 pcs Podatkovni list 1.1.5KE27AG.pdf2.1.5KE27AG.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 23.1V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 37.5V
Napetost - razčlenitev (min) 25.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja Axial
Serija Mosorb™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-201AD, Axial Druga imena 1.5KE27AGOS
15KE27AG
delovna temperatura -65°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 40A Zmogljivost @ Pogostost -
Številka osnovnega dela 1.5KE Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1.5KE27AHA0G
1.5KE27AHA0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 23.1V 37.5V DO201
Na zalogi: 286339 pcs
Prenesi: 1.5KE27AHA0G.pdf
RFQ
1.5KE27AHB0G
1.5KE27AHB0G
Na zalogi: 336686 pcs
Prenesi: 1.5KE27AHB0G.pdf
RFQ
1.5KE27AHE3_A/C
1.5KE27AHE3_A/C
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 23.1V 37.5V 1.5KE