1.5KE27ARL4G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5KE27ARL4G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE27ARL4G
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 23.1V 37.5V AXIAL
Podatkovni listi: 1.1.5KE27ARL4G.pdf2.1.5KE27ARL4G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE27ARL4G
Številka dela 1.5KE27ARL4G Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 23.1V 37.5V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4009 pcs Podatkovni list 1.1.5KE27ARL4G.pdf2.1.5KE27ARL4G.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 23.1V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 37.5V
Napetost - razčlenitev (min) 25.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja Axial
Serija Mosorb™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-201AD, Axial delovna temperatura -65°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 40A
Zmogljivost @ Pogostost - Številka osnovnega dela 1.5KE
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1.5KE27AHE3_A/C
1.5KE27AHE3_A/C
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 23.1V 37.5V 1.5KE
Na zalogi: 128245 pcs
Prenesi: 1.5KE27AHE3_A/C.pdf
RFQ
1.5KE27ARL4
1.5KE27ARL4
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: TVS DIODE 23.1V 37.5V AXIAL