1.5KE36AG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5KE36AG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE36AG
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 30.8V 49.9V AXIAL
Podatkovni listi: 1.1.5KE36AG.pdf2.1.5KE36AG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE36AG
Številka dela 1.5KE36AG Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 30.8V 49.9V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5703 pcs Podatkovni list 1.1.5KE36AG.pdf2.1.5KE36AG.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 30.8V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 49.9V
Napetost - razčlenitev (min) 34.2V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja Axial
Serija Mosorb™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-201AD, Axial Druga imena 1.5KE36AG-ND
1.5KE36AGOS
15KE36AG
delovna temperatura -65°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30A Zmogljivost @ Pogostost -