1.5KE39CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5KE39CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE39CA
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 33.3V 53.9V DO201
Podatkovni listi: 1.5KE39CA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
2400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE39CA
Številka dela 1.5KE39CA Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 33.3V 53.9V DO201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 296715 pcs Podatkovni list 1.5KE39CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 33.3V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 53.9V
Napetost - razčlenitev (min) 37.1V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-201 Serija 1.5KE
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial
Druga imena 1.5KE39CA-ND
1.5KE39CALF
1.5KE39CALF-ND
1.5KE39CALFTR
1.5KE39CAT
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 28.2A Zmogljivost @ Pogostost -
Dvosmerni kanali 1 Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1.5KE39CA B0G
1.5KE39CA B0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 33.3V 53.9V DO201
Na zalogi: 277011 pcs
Prenesi: 1.5KE39CA B0G.pdf
RFQ
1.5KE39ARL4G
1.5KE39ARL4G
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 33.3V 53.9V AXIAL
Na zalogi: 5257 pcs
Prenesi: 1.5KE39ARL4G.pdf
RFQ
1.5KE39CA R0G
1.5KE39CA R0G
Prenesi: 1.5KE39CA R0G.pdf
1.5KE39CA
1.5KE39CA
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TVS DIODE 33.3V 69.7V DO201
Prenesi: 1.5KE39CA.pdf
1.5KE39ATR
1.5KE39ATR
Proizvajalci: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis: TVS DIODE 33.3V 53.9V DO201AD
Prenesi: 1.5KE39ATR.pdf
1.5KE39CA-B
1.5KE39CA-B
Proizvajalci: Littelfuse Inc.
Opis: TVS DIODE 33.3VWM 53.9VC AXIAL
Prenesi: 1.5KE39CA-B.pdf
1.5KE39C-B
1.5KE39C-B
Opis: TVS DIODE 33.3V 56.6V DO201
Prenesi: 1.5KE39C-B.pdf
1.5KE39CA A0G
1.5KE39CA A0G
Prenesi: 1.5KE39CA A0G.pdf
1.5KE39C-E3/54
1.5KE39C-E3/54
Proizvajalci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis: TVS DIODE 31.6VWM 56.4VC 1.5KE
Prenesi: 1.5KE39C-E3/54.pdf
1.5KE39CA-E3/54
1.5KE39CA-E3/54
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 33.3V 53.9V 1.5KE
Prenesi: 1.5KE39CA-E3/54.pdf
1.5KE39C
1.5KE39C
Prenesi: 1.5KE39C.pdf
1.5KE39CA-B
1.5KE39CA-B
Proizvajalci: Diodes Incorporated
Prenesi: 1.5KE39CA-B.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika