1.5KE43AG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5KE43AG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE43AG
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 36.8V 59.3V AXIAL
Podatkovni listi: 1.1.5KE43AG.pdf2.1.5KE43AG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE43AG
Številka dela 1.5KE43AG Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 36.8V 59.3V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4055 pcs Podatkovni list 1.1.5KE43AG.pdf2.1.5KE43AG.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 36.8V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 59.3V
Napetost - razčlenitev (min) 40.9V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja Axial
Serija Mosorb™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-201AD, Axial Druga imena 1.5KE43AGOS
15KE43AG
delovna temperatura -65°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25.3A Zmogljivost @ Pogostost -
Številka osnovnega dela 1.5KE Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1.5KE43AHR0G
1.5KE43AHR0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 36.8V 59.3V DO201
Na zalogi: 185754 pcs
Prenesi: 1.5KE43AHR0G.pdf
RFQ
1.5KE43AHB0G
1.5KE43AHB0G
Na zalogi: 274247 pcs
Prenesi: 1.5KE43AHB0G.pdf
RFQ
1.5KE43AHE3_A/C
1.5KE43AHE3_A/C
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 36.8V 59.3V 1.5KE