1.5KE600CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5KE600CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE600CA
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 512V 828V DO201
Podatkovni listi: 1.5KE600CA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE600CA
Številka dela 1.5KE600CA Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 512V 828V DO201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 127321 pcs Podatkovni list 1.5KE600CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 512V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 828V
Napetost - razčlenitev (min) 570V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-201 Serija 1.5KE
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial
Druga imena F6253CT delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.8A Zmogljivost @ Pogostost -