1.5SMC180A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC180A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5SMC180A
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 154V 246V DO214AB
Podatkovni listi: 1.5SMC180A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5SMC180A
Številka dela 1.5SMC180A Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 154V 246V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 219380 pcs Podatkovni list 1.5SMC180A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 154V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 246V
Napetost - razčlenitev (min) 171V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija 1.5SMC Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1.5SMC180ACT
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.2A
Podobni izdelki
1.5SMC18
1.5SMC18
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 15.3V 26.46V DO214AB
Na zalogi: 272991 pcs
Prenesi: 1.5SMC18.pdf
RFQ
1.5SMC180A-M3/9AT
1.5SMC180A-M3/9AT
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 154V 246V DO214AB
Na zalogi: 198043 pcs
Prenesi: 1.5SMC180A-M3/9AT.pdf
RFQ
1.5SMC180
1.5SMC180
Opis: TVS DIODE 154V 258.3V DO214AB
Prenesi: 1.5SMC180.pdf
1.5SMC170CAHE3/9AT
1.5SMC170CAHE3/9AT
Opis: TVS DIODE 145V 234V DO214AB
Prenesi: 1.5SMC170CAHE3/9AT.pdf
1.5SMC180A TR13
1.5SMC180A TR13
Proizvajalci: Central Semiconductor
Opis: TVS DIODE 154V 246V SMC
Prenesi: 1.5SMC180A TR13.pdf
1.5SMC180AHE3/57T
1.5SMC180AHE3/57T
Prenesi: 1.5SMC180AHE3/57T.pdf
1.5SMC170CAHE3/57T
1.5SMC170CAHE3/57T
Prenesi: 1.5SMC170CAHE3/57T.pdf
1.5SMC180A-E3/9AT
1.5SMC180A-E3/9AT
Prenesi: 1.5SMC180A-E3/9AT.pdf
1.5SMC170CA-M3/9AT
1.5SMC170CA-M3/9AT
Prenesi: 1.5SMC170CA-M3/9AT.pdf
1.5SMC180A
1.5SMC180A
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Prenesi: 1.5SMC180A.pdf
1.5SMC180A-M3/57T
1.5SMC180A-M3/57T
Prenesi: 1.5SMC180A-M3/57T.pdf
1.5SMC180A-E3/57T
1.5SMC180A-E3/57T
Prenesi: 1.5SMC180A-E3/57T.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika