1.5SMC220A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC220A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5SMC220A
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 185V 328V DO214AB
Podatkovni listi: 1.5SMC220A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5SMC220A
Številka dela 1.5SMC220A Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 185V 328V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 146859 pcs Podatkovni list 1.5SMC220A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 185V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 328V
Napetost - razčlenitev (min) 209V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija 1.5SMC Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1.5SMC220ACT
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.6A
Podobni izdelki
1.5SMC220A-M3/9AT
1.5SMC220A-M3/9AT
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 185V 328V DO214AB
Na zalogi: 215108 pcs
Prenesi: 1.5SMC220A-M3/9AT.pdf
RFQ
1.5SMC20CAHE3/9AT
1.5SMC20CAHE3/9AT
Opis: TVS DIODE 17.1V 27.7V DO214AB
Na zalogi: 125314 pcs
Prenesi: 1.5SMC20CAHE3/9AT.pdf
RFQ
1.5SMC220A
1.5SMC220A
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Prenesi: 1.5SMC220A.pdf
1.5SMC220A-E3/9AT
1.5SMC220A-E3/9AT
Prenesi: 1.5SMC220A-E3/9AT.pdf
1.5SMC22
1.5SMC22
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 18.8V 32.13V DO214AB
Prenesi: 1.5SMC22.pdf
1.5SMC220A-M3/57T
1.5SMC220A-M3/57T
Prenesi: 1.5SMC220A-M3/57T.pdf
1.5SMC220
1.5SMC220
Opis: TVS DIODE 185V 344.4V DO214AB
Prenesi: 1.5SMC220.pdf
1.5SMC20CAHM6G
1.5SMC20CAHM6G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prenesi: 1.5SMC20CAHM6G.pdf
1.5SMC220A-E3/57T
1.5SMC220A-E3/57T
Prenesi: 1.5SMC220A-E3/57T.pdf
1.5SMC220A TR13
1.5SMC220A TR13
Proizvajalci: Central Semiconductor
Opis: TVS DIODE 185V 328V SMC
Prenesi: 1.5SMC220A TR13.pdf
1.5SMC220AHE3/57T
1.5SMC220AHE3/57T
Prenesi: 1.5SMC220AHE3/57T.pdf
1.5SMC20CAHR7G
1.5SMC20CAHR7G
Prenesi: 1.5SMC20CAHR7G.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika