1.5SMC300CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC300CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5SMC300CA
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 256V 414V DO214AB
Podatkovni listi: 1.5SMC300CA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5SMC300CA
Številka dela 1.5SMC300CA Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 256V 414V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 165528 pcs Podatkovni list 1.5SMC300CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 256V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 414V
Napetost - razčlenitev (min) 285V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ) Serija 1.5SMC
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena 1.5SMC300CA-ND
1.5SMC300CATR
15SMC300CA
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.7A Zmogljivost @ Pogostost -
Dvosmerni kanali 1 Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1.5SMC300AHE3_ALL
1.5SMC300AHE3_ALL
Proizvajalci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis: TVS DIODE 256VWM 414VC DO214AB
Na zalogi: 108329 pcs
Prenesi: 1.5SMC300AHE3_ALL.pdf
RFQ
1.5SMC300CA
1.5SMC300CA
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: TVS DIODE 256V 414V DO214AB
Na zalogi: 157767 pcs
Prenesi: 1.5SMC300CA.pdf
RFQ
1.5SMC300AHE3_A/H
1.5SMC300AHE3_A/H
Opis: TVS DIODE 256VWM 414VC SMCJ
Prenesi: 1.5SMC300AHE3_A/H.pdf
1.5SMC300C
1.5SMC300C
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 256V 434.7V DO214AB
Prenesi: 1.5SMC300C.pdf
1.5SMC30A
1.5SMC30A
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Prenesi: 1.5SMC30A.pdf
1.5SMC300AHE3_AIH
1.5SMC300AHE3_AIH
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prenesi: 1.5SMC300AHE3_AIH.pdf
1.5SMC30A M6G
1.5SMC30A M6G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prenesi: 1.5SMC30A M6G.pdf
1.5SMC30A R7G
1.5SMC30A R7G
Prenesi: 1.5SMC30A R7G.pdf
1.5SMC300A-M3/9AT
1.5SMC300A-M3/9AT
Prenesi: 1.5SMC300A-M3/9AT.pdf
1.5SMC300AHE3_A/I
1.5SMC300AHE3_A/I
Prenesi: 1.5SMC300AHE3_A/I.pdf
Prenesi: 1.5SMC30A.pdf
1.5SMC30A TR13
1.5SMC30A TR13
Proizvajalci: Central Semiconductor
Opis: TVS DIODE 25.6V 41.4V SMC
Prenesi: 1.5SMC30A TR13.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika