1.5SMC39A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC39A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5SMC39A
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 33.3V 53.9V DO214AB
Podatkovni listi: 1.5SMC39A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5SMC39A
Številka dela 1.5SMC39A Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 33.3V 53.9V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 254240 pcs Podatkovni list 1.5SMC39A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 33.3V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 53.9V
Napetost - razčlenitev (min) 37.1V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija 1.5SMC Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1.5SMC39A-ND
1.5SMC39ATR
15SMC39A
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 28.2A
Zmogljivost @ Pogostost - Aplikacije General Purpose
Podobni izdelki
1.5SMC39A V7G
1.5SMC39A V7G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 33.3V 53.9V DO214AB
Na zalogi: 344987 pcs
Prenesi: 1.5SMC39A V7G.pdf
RFQ
1.5SMC39A
1.5SMC39A
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Na zalogi: 334346 pcs
Prenesi: 1.5SMC39A.pdf
RFQ
1.5SMC39A V6G
1.5SMC39A V6G
Prenesi: 1.5SMC39A V6G.pdf
1.5SMC39A R7G
1.5SMC39A R7G
Prenesi: 1.5SMC39A R7G.pdf
1.5SMC39
1.5SMC39
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 33.3V 56.6V DO214AB
Prenesi: 1.5SMC39.pdf
1.5SMC36CAHR7G
1.5SMC36CAHR7G
Opis: TVS DIODE 30.8V 49.9V DO214AB
Prenesi: 1.5SMC36CAHR7G.pdf
1.5SMC39A M6G
1.5SMC39A M6G
Prenesi: 1.5SMC39A M6G.pdf
1.5SMC39A
1.5SMC39A
Prenesi: 1.5SMC39A.pdf
1.5SMC36CAHM6G
1.5SMC36CAHM6G
Prenesi: 1.5SMC36CAHM6G.pdf
1.5SMC36CAHE3/9AT
1.5SMC36CAHE3/9AT
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prenesi: 1.5SMC36CAHE3/9AT.pdf
1.5SMC39A-E3/57T
1.5SMC39A-E3/57T
Prenesi: 1.5SMC39A-E3/57T.pdf
1.5SMC39A TR13
1.5SMC39A TR13
Proizvajalci: Central Semiconductor
Opis: TVS DIODE 33.3V 53.9V SMC
Prenesi: 1.5SMC39A TR13.pdf
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika