1.5SMC6.8A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC6.8A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5SMC6.8A
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 5.8V 10.5V DO214AB
Podatkovni listi: 1.5SMC6.8A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5SMC6.8A
Številka dela 1.5SMC6.8A Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 5.8V 10.5V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 279225 pcs Podatkovni list 1.5SMC6.8A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 5.8V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 10.5V
Napetost - razčlenitev (min) 6.45V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija 1.5SMC Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1.5SMC6.8A-ND
1.5SMC6.8ATR
15SMC68A
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 144.8A
Zmogljivost @ Pogostost - Aplikacije General Purpose
Podobni izdelki
1.5SMC6.8A
1.5SMC6.8A
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: TVS DIODE 5.8V 10.5V DO214AB
Na zalogi: 277534 pcs
Prenesi: 1.5SMC6.8A.pdf
RFQ
1.5SMC56CAHE3/9AT
1.5SMC56CAHE3/9AT
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 47.8V 77V DO214AB
Na zalogi: 158132 pcs
Prenesi: 1.5SMC56CAHE3/9AT.pdf
RFQ
1.5SMC56CA-M3/9AT
1.5SMC56CA-M3/9AT
Prenesi: 1.5SMC56CA-M3/9AT.pdf
1.5SMC6.8A BK
1.5SMC6.8A BK
Proizvajalci: Central Semiconductor
Opis: TVS DIODE 5.8V 10.5V SMC
Prenesi: 1.5SMC6.8A BK.pdf
1.5SMC56CAHR7G
1.5SMC56CAHR7G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prenesi: 1.5SMC56CAHR7G.pdf
1.5SMC6.8
1.5SMC6.8
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 5.8V 11.03V DO214AB
Prenesi: 1.5SMC6.8.pdf
1.5SMC6.8A R7G
1.5SMC6.8A R7G
Prenesi: 1.5SMC6.8A R7G.pdf
1.5SMC56CAHE3/57T
1.5SMC56CAHE3/57T
Prenesi: 1.5SMC56CAHE3/57T.pdf
1.5SMC6.8A M6G
1.5SMC6.8A M6G
Prenesi: 1.5SMC6.8A M6G.pdf
1.5SMC6.8A-E3/57T
1.5SMC6.8A-E3/57T
Prenesi: 1.5SMC6.8A-E3/57T.pdf
1.5SMC6.8A TR13
1.5SMC6.8A TR13
Opis: TVS DIODE 5.8V 10.5V SMC
Prenesi: 1.5SMC6.8A TR13.pdf
1.5SMC6.8A-E3/9AT
1.5SMC6.8A-E3/9AT
Prenesi: 1.5SMC6.8A-E3/9AT.pdf
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika