1.5SMC7.5A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC7.5A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5SMC7.5A
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 6.4V 11.3V DO214AB
Podatkovni listi: 1.5SMC7.5A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5SMC7.5A
Številka dela 1.5SMC7.5A Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 6.4V 11.3V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 259924 pcs Podatkovni list 1.5SMC7.5A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 6.4V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 11.3V
Napetost - razčlenitev (min) 7.13V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija 1.5SMC Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 134.5A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1.5SMC7.5A R7G
1.5SMC7.5A R7G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 6.4V 11.3V DO214AB
Na zalogi: 339302 pcs
Prenesi: 1.5SMC7.5A R7G.pdf
RFQ
1.5SMC7.5
1.5SMC7.5
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 6.4V 11.87V DO214AB
Na zalogi: 234018 pcs
Prenesi: 1.5SMC7.5.pdf
RFQ
1.5SMC7.5A-E3/57T
1.5SMC7.5A-E3/57T
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prenesi: 1.5SMC7.5A-E3/57T.pdf
1.5SMC68CAHM6G
1.5SMC68CAHM6G
Opis: TVS DIODE 58.1V 92V DO214AB
Prenesi: 1.5SMC68CAHM6G.pdf
1.5SMC7.5A TR13
1.5SMC7.5A TR13
Proizvajalci: Central Semiconductor
Opis: TVS DIODE 6.4V 11.3V SMC
Prenesi: 1.5SMC7.5A TR13.pdf
1.5SMC7.5A-E3/9AT
1.5SMC7.5A-E3/9AT
Prenesi: 1.5SMC7.5A-E3/9AT.pdf
1.5SMC68CAHE3/57T
1.5SMC68CAHE3/57T
Prenesi: 1.5SMC68CAHE3/57T.pdf
1.5SMC68CA-M3/9AT
1.5SMC68CA-M3/9AT
Prenesi: 1.5SMC68CA-M3/9AT.pdf
1.5SMC7.5A
1.5SMC7.5A
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Prenesi: 1.5SMC7.5A.pdf
1.5SMC68CAHE3/9AT
1.5SMC68CAHE3/9AT
Prenesi: 1.5SMC68CAHE3/9AT.pdf
1.5SMC7.5A M6G
1.5SMC7.5A M6G
Prenesi: 1.5SMC7.5A M6G.pdf
1.5SMC68CAHR7G
1.5SMC68CAHR7G
Prenesi: 1.5SMC68CAHR7G.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika