1.5SMC9.1CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC9.1CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5SMC9.1CA
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 7.78V 13.4V DO214AB
Podatkovni listi: 1.5SMC9.1CA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5SMC9.1CA
Številka dela 1.5SMC9.1CA Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 7.78V 13.4V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 217725 pcs Podatkovni list 1.5SMC9.1CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 7.78V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 13.4V
Napetost - razčlenitev (min) 8.65V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ) Serija 1.5SMC
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 113.4A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1.5SMC9.1CA
1.5SMC9.1CA
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: TVS DIODE 7.78V 13.4V DO214AB
Na zalogi: 267400 pcs
Prenesi: 1.5SMC9.1CA.pdf
RFQ
1.5SMC9.1CA-E3/9AT
1.5SMC9.1CA-E3/9AT
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Na zalogi: 214138 pcs
Prenesi: 1.5SMC9.1CA-E3/9AT.pdf
RFQ
1.5SMC9.1CA TR13
1.5SMC9.1CA TR13
Proizvajalci: Central Semiconductor
Opis: TVS DIODE 7.78V 13.4V SMC
Prenesi: 1.5SMC9.1CA TR13.pdf
1.5SMC9.1C
1.5SMC9.1C
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 7.78V 14.07V DO214AB
Prenesi: 1.5SMC9.1C.pdf
1.5SMC9.1AHR7G
1.5SMC9.1AHR7G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prenesi: 1.5SMC9.1AHR7G.pdf
1.5SMC9.1CA M6G
1.5SMC9.1CA M6G
Prenesi: 1.5SMC9.1CA M6G.pdf
1.5SMC9.1CA-E3/57T
1.5SMC9.1CA-E3/57T