15KPA170A-HRA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 15KPA170A-HRA
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 170V 272.7V P600
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 15KPA170A-HRA
Številka dela 15KPA170A-HRA Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 170V 272.7V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6215 pcs Podatkovni list
Napetost - povratni odklop (tip) 170V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 272.7V
Napetost - razčlenitev (min) 189.9V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja P600
Serija 15KPA-HRA Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 15000W (15kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer P600, Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TA)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 55.4A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
15KPA170C-B
15KPA170C-B
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 170V 286.34V P600
Na zalogi: 10772 pcs
Prenesi: 15KPA170C-B.pdf
RFQ
15KPA170A-HR
15KPA170A-HR
Proizvajalci: Littelfuse Inc.
Opis: TVS DIODE 170VWM 272.7VC AXIAL
Na zalogi: 6296 pcs
Prenesi:
RFQ
15KPA170AE3/TR13
15KPA170AE3/TR13
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 170V 272.7V P600
Prenesi: 15KPA170AE3/TR13.pdf
15KPA170
15KPA170