15KPA43C-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA43C-B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 15KPA43C-B
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 43V 73.29V P600
Podatkovni listi: 15KPA43C-B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 15KPA43C-B
Številka dela 15KPA43C-B Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 43V 73.29V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13341 pcs Podatkovni list 15KPA43C-B.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 43V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 73.29V
Napetost - razčlenitev (min) 45.27V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja P600 Serija 15KPA
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer P600, Axial
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 216.3A