201A-AU-OT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
201A-AU-OT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 201A-AU-OT
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka 3-PH PLUG-IN VM/190-480V/ADJ.
Podatkovni listi: 1.201A-AU-OT.pdf2.201A-AU-OT.pdf3.201A-AU-OT.pdf4.201A-AU-OT.pdf5.201A-AU-OT.pdf
Status RoHs Brez svinca z izjemo / skladnostjo s RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 201A-AU-OT
Številka dela 201A-AU-OT Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Količina na voljo 1234 pcs Podatkovni list 1.201A-AU-OT.pdf2.201A-AU-OT.pdf3.201A-AU-OT.pdf4.201A-AU-OT.pdf5.201A-AU-OT.pdf
Napetost - oskrba 190 ~ 480VAC Tip Voltage Asymmetry, Voltage Sensing AC
Stanje potovanja Energized High/Low Trip Range 190 ~ 480V AC
Serija 201A-AU Vrsta izhoda Relay
Druga imena F10474 delovna temperatura -40°C ~ 70°C
Tip montaže Socketable Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Čas zamude Fixed, 1 Sec; 1 Sec ~ 30 Sec Kontaktna ocena @ Napetost 10A @ 240VAC
Circuit SPDT (1 Form C)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2019W
2019W
Proizvajalci: Curtis Industries
Opis: CONN BARRIER STRP 19CIRC 0.438"
Na zalogi: 12811 pcs
Prenesi: 2019W.pdf
RFQ
201A
201A
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: 3-PHASE PLUG-IN VOLTAGE MONITO
Na zalogi: 1373 pcs
Prenesi: 201A.pdf