20KPA300A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
20KPA300A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 20KPA300A
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 300V 483V P600
Podatkovni listi: 20KPA300A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 20KPA300A
Številka dela 20KPA300A Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 300V 483V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8110 pcs Podatkovni list 20KPA300A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 300V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 483V
Napetost - razčlenitev (min) 335.1V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja P600
Serija 20KPA Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 20000W (20kW) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer P600, Axial Druga imena 20KPA300ACT
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 41.8A
Zmogljivost @ Pogostost - Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
20KPA300CA
20KPA300CA
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 300V 483V P600
Na zalogi: 6343 pcs
Prenesi: 20KPA300CA.pdf
RFQ
20KPA30A
20KPA30A
Opis: TVS DIODE 30V 51.5V P600
Na zalogi: 10049 pcs
Prenesi: 20KPA30A.pdf
RFQ
20KPA30
20KPA30
Opis: TVS DIODE 30V 54.08V P600
Prenesi: 20KPA30.pdf
20KPA28CA-B
20KPA28CA-B
Opis: TVS DIODE 28V 48V P600
Prenesi: 20KPA28CA-B.pdf
20KPA300
20KPA300
Opis: TVS DIODE 300V 507.15V P600
Prenesi: 20KPA300.pdf
20KPA300A-B
20KPA300A-B
Opis: TVS DIODE 300V 483V P600