2206003.MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
2206003.MXP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2206003.MXP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE GLASS 3A 300VAC 2AG
Podatkovni listi: 2206003.MXP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2206003.MXP
Številka dela 2206003.MXP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 3A 300VAC 2AG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 208991 pcs Podatkovni list 2206003.MXP.pdf
Voltage Rating - AC 300V Velikost / dimenzija 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Serija 2206 Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Druga imena 2206003.MXP-ND
2206003MXP
F11213
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 4.62 Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Glass
DC hladna upornost 0.0317 Ohms Trenutna ocena 3A
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 100A
Odobritve CE, CSA, UL
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2206001.MXP
2206001.MXP
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: FUSE GLASS 1A 300VAC 2AG
Na zalogi: 175743 pcs
Prenesi: 2206001.MXP.pdf
RFQ
22062NN
22062NN
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: FILE SET,6PC,4" ASSORTMENT,BAST,
Na zalogi: 1795 pcs
Prenesi:
RFQ
2207
Proizvajalci: SCS
Opis: WRISTBAND ESD METAL LARGE
Prenesi: 2207.pdf
2207-H
2207-H
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 33UH 7.4A 20 MOHM TH