250R080TDR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
250R080TDR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 250R080TDR
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka PTC RESET FUSE 60V 80MA RADIAL
Podatkovni listi: 250R080TDR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 250R080TDR
Številka dela 250R080TDR Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis PTC RESET FUSE 60V 80MA RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4488 pcs Podatkovni list 250R080TDR.pdf
Napetost - maks 60V (250V Int) Tip Polymeric
Čas do potovanja 4s Debelina (maks.) -
Velikost / dimenzija 0.228" Dia x 0.181" T (5.80mm x 4.60mm) Serija POLY-FUSE®, 250R
Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 33 Ohms Odpornost - začetno (Ri) (min) 15 Ohms
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.201" (5.10mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.390" (9.90mm) natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 80mA Ih Through Hole Radial, Disc
Trenutni - potovanje (It) 160mA Tok - maks 3A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 80mA Odobritve cURus, TUV