2920L075/60MR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
2920L075/60MR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2920L075/60MR
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka PTC RESET FUSE 60V 750MA 2920
Podatkovni listi: 2920L075/60MR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2920L075/60MR
Številka dela 2920L075/60MR Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis PTC RESET FUSE 60V 750MA 2920 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 236426 pcs Podatkovni list 2920L075/60MR.pdf
Napetost - maks 60V Tip Polymeric
Čas do potovanja 300ms Debelina (maks.) 0.049" (1.25mm)
Velikost / dimenzija 0.289" L x 0.202" W (7.35mm x 5.12mm) Serija POLY-FUSE®, 2920L
Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 950 mOhms Odpornost - začetno (Ri) (min) 300 mOhms
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2920 (7351 Metric), Concave Druga imena 2920L075/60MR-ND
2920L07560MR
F5633TR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 750mA Ih Surface Mount 2920 (7351 Metric), Concave
Trenutni - potovanje (It) 1.5A Tok - maks 10A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 750mA Odobritve cURus, TUV