2920L400/15MR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
2920L400/15MR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2920L400/15MR
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka PTC RESET FUSE 15V 4A 2920
Podatkovni listi: 2920L400/15MR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2920L400/15MR
Številka dela 2920L400/15MR Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis PTC RESET FUSE 15V 4A 2920 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85005 pcs Podatkovni list 2920L400/15MR.pdf
Napetost - maks 15V Tip Polymeric
Čas do potovanja 4s Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Velikost / dimenzija 0.290" L x 0.202" W (7.36mm x 5.12mm) Serija POLY-FUSE®, 2920L
Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 40 mOhms Odpornost - začetno (Ri) (min) 10 mOhms
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2920 (7351 Metric), Concave Druga imena F8136TR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 15V 4A Ih Surface Mount 2920 (7351 Metric), Concave
Trenutni - potovanje (It) 8A Tok - maks 40A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 4A Odobritve cURus, TUV