30KPA160CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA160CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 30KPA160CA
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 160V 252.6V P600
Podatkovni listi: 30KPA160CA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 30KPA160CA
Številka dela 30KPA160CA Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 160V 252.6V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5007 pcs Podatkovni list 30KPA160CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 160V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 252.6V
Napetost - razčlenitev (min) 178.7V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja P600 Serija 30KPA
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 30000W (30kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer P600, Axial
Druga imena 30KPA160CA-ND
30KPA160CATR
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 120A Zmogljivost @ Pogostost -
Dvosmerni kanali 1 Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
30KPA160C
30KPA160C
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 160V 265.23V P600